Piona logo

Trasa

Najważniejsze informacje

Miejscowość:Przemyśl
Lokalizacja:Park Lubomirskich
Adres/opis:ul. Terleckiego (wejście od strony ul. Nestora)
Współrzędne GPS:49.7747, 22.7961 - Sprawdż na Google Maps

Opis trasy

Bieg odbywa się na terenie Parku Lubomirskich w Przemyślu. Na potrzeby biegu wyznaczona została pętla o długości 1240m. Podczas Przemyskiej Piony pętla pokonywana jest cztery razy a następnie wbiegamy na finiszową prostą o długości 40m. Start i meta zlokalizowane są w pobliżu wejścia od strony ulicy Nestora, przy budynku z wiatą.

Nawierzchnia:

  • 80% nawierzchnia miękka - ścieżki parkowe
  • 20% nawierzchnia twarda - kostka brukowa

Trasa nie jest atestowana a zmierzona została rowerem.

Trasa nie jest wymarzona do bicia rekordów życiowych. Jest kręta, o zmiennej nawierzchni, znajduje się także króciutki podbieg i zbieg. Zaskakująco dobrze nadaje się do biegania w lub po deszczu, gdyż żwir na ścieżkach świetnie odprowadza wodę. Tak więc nieobecności z powodu złej pogody nie usprawiedliwiamy ;-)

Trasa biegu nie jest zamknięta ani zabezpieczona, po trasie mogą poruszać się osoby i pojazdy nie będące uczestnikami biegu.

Jeśli w biegu bierzesz udział po raz pierwszy to dobrym pomysłem będzie przyjść do parku 15-20 minut wcześniej i przebiec jedną pętlę dla rozgrzewki, przy okazji zapoznając się z przebiegiem trasy.

Samochodem na teren parku można wjechać bramą główną od strony ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Samochód można zostawić na parkingu przy ul. Terleckiego.

Piesi i rowerzyści na teren parku mogą wejść także furtkami od strony ul. Nestora lub ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Stojaki na rowery znajdują się od strony frontowej Pałacu Lubomirskich.

Szczegółowa mapka biegu znajduje się pod adresem:

http://goo.gl/maps/ac7xU

trasa biegu
© 2014 Piona
Przemyśl Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁ
Piona ikona